Demo

Послуги

Виклик замірника

Плануючи змінити або модернізувати вікно в приміщенні, ви повинні розуміти важливість точності вимірювання віконних елементів. Адже металопластикове вікно, що ідеально підходить за розмірами, гарантує якість і надійність віконної конструкції на довгі роки, а правильно виготовлений відлив - точно захистить ваше житло від попадання вологи.

Саме тому виклик замірника вікон має важливе значення. Крім того, фахівець із виміру віконних елементів зможе допомогти вам визначитися з вибором конфігурації металопластикового вікна, підібрати якісну фурнітуру та замовити всі необхідні елементи віконної конструкції.

Компанія "Атлант Пласт" надає послугу виклику замірника віконних конструкцій. Скориставшись цією послугою, ви позбавите себе багатьох проблем. Ви легко підберете віконну продукцію, що підходить саме вашому приміщенню і в результаті отримаєте вікно, що ідеально підходить вам за розміром.Доставка продукції

Доставка готових пластикових вікон здійснюється після виготовлення вікна та погодження із замовником точної дати та часу встановлення. Зазвичай виробник здійснює доставку самостійно за допомогою великої автомобільної техніки та забезпечує безпеку під час перевезення металоконструкцій.


Демонтаж старих віконних конструкцій

Цей етап встановлення пластикового вікна також має важливе значення. Звичайно, демонтувати старі вікна ви можете і самостійно, але потрібно бути дуже обережним, оскільки ймовірність травм при демонтажі дуже велика. Крім того, у будинках старої будівлі вікна тримаються на штирях, що суттєво ускладнює процес демонтажу та потребує наявності спеціального будівельного обладнання. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться за допомогою до професіоналів.Установка

Монтаж пластикових вікон у будинках, квартирах та офісних приміщеннях сьогодні не є новинкою. З кожним днем дедалі більше приміщень оснащуються металопластиковими конструкціями. Такі вікна надійні, довговічні, зручні у використанні та обслуговуванні. Але відчути всі переваги склопакетів можна тільки при правильній установці конструкції. Тому краще, звичайно, довірити виміри та монтаж пластикового вікна фахівцям.

Компанія «Атлант пласт» надає повний пакет послуг із встановлення пластикових вікон. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід у проведенні виміру та монтажу вікон та ознайомлять вас з усіма особливостями встановлення металопластикових конструкцій.Ремонт та обслуговування

Незважаючи на міцність матеріалу при довгому і інтенсивному використанні, конструкцій, що особливо відкриваються, може знадобитися ремонт пластикових вікон. Він передбачає заміну якогось із елементів конструкції, що вийшли з ладу. Це можуть бути будь-які знімні частини, а також комплектуючі.

Ремонт вікон актуальний як для глухих, так і конструкцій, що відкриваються. Насамперед, найчастіше доводиться міняти ущільнювачі. Незважаючи на високу якість гуми, яка використовується для їх створення і навіть наявність пластикових елементів, що її приховують, ущільнювачі все одно пересихають і перестають виконувати свої основні функції. Також ремонту можуть потребувати механізми, фурнітура та інші елементи.